Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
0.08 kg
Echigo taruyaki sesame 86g
€4,37
€50,81 / kg
0.3 kg
0.102 kg
0.1 kg
0.48 kg
dried sweet potato snack 80g x 6
€15,35
€31,98 / kg
0.036 kg
Pepero Almond 36g
€2,54
€70,56 / kg
64 g
DORAYAKI
€2,13
€33,28 / kg
0.059 kg
0.12 kg
0.06 kg
0.072 kg
0.18 kg
Mochi, fruit mix
€5,29
€29,39 / kg
0.05 kg
154 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm