Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
0.073 kg
0.18 kg
Mochi, green tea
€5,29
€29,39 / kg
0.08 kg
dried sweet potato snack 80g
€2,64
€33,00 / kg
Sweet Potato Snack 55g
€3,35
€60,91 / kg
0.07 kg
2.0 kg
0.12 kg
0.012 kg
0.014 kg
0.09 kg
0.18 kg
154 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm