Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
0.08 kg
Echigo Taruyaki Soy Sauce 86g
€4,30
€50,00 / kg
Save 42%
1.0 kg
2.5 kg
Nishiki Rice 2.5kg
€21,30
€8,52 / kg
0.033 kg
Dorayaki with chestnut 1 piece
€9,50
€27,54 / kg
0.075 kg
0.06 kg
0.1 kg
0.13 kg
Gara Soup (Chicken Broth)
€10,40
€80,00 / kg
0.2 kg
0.111 kg
Yakisoba Shio Karubi 111g
€6,00
€54,55 / kg
0.25 kg
Save 56%
0.15 kg
Goku Kotsubu
€2,40 €5,50
0.5 kg
963 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm