Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
0.012 kg
0.25 kg
0.1 kg
0.1 kg
0.014 kg
0.023 kg
1.5 kg
Sushi ginger white
€7,30
€4,87 / kg
0.27 kg
Joshu Udon
€4,20
€15,56 / kg
0.09 kg
0.1 kg
0.18 kg
0.01 kg
100 g
Jyusho Chaen No Sayama Green Tea
€10,90
€109,00 / kg
0.04 kg
0.3 kg
rice paper round 22cm 300g
€3,70
€12,33 / kg
0.08 kg
Echigo taruyaki sesame 86g
€4,30
€50,00 / kg
0.035 kg
0.12 kg
Jin Ramen Mild 120g
€2,00
€16,67 / kg
0.75 kg
946 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm