Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
0.028 kg
Roasted seaweed 20g
€6,00
€214,29 / kg
0.1 kg
0.05 kg
0.073 kg
0.18 kg
Mochi, green tea
€5,20
€28,89 / kg
0.08 kg
dried sweet potato snack 80g
€2,60
€32,50 / kg
0.1 kg
0.055 kg
0.75 kg
0.112 kg
0.025 kg
Sushi Nori Seaweed 10pcs
€6,40
€256,00 / kg
946 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm