Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!

Product collections

Show off all your product collections, or a curated selection, using this page

Save 48%
3.6 kg
Save 5%
12.0 kg
Save 22%
3600 g
Sato no Yuki tofu solid set
€25,51 €32,68
€7,09 / kg
Save 23%
10.0 kg
10.0 kg
Yume Nishiki Rice 10kg
€84,71
€8,47 / kg
Save 24%
10.0 kg
Save 23%
10.0 kg
Save 49%
5.0 kg
0.69 kg
0.1 kg
Joshu Somen
€4,14
€15,33 / kg
0.8 kg
0.2 kg
1.0 kg
1.0 kg
Dark soy sauce 1L
€8,27
€8,27 / l
0.3 kg
250 g
Save 38%
0.5 kg
Save 5%
12.0 kg
0.1 kg
0.1 kg
0.125 kg
Ansung Tangmyun 125g
€1,92
€15,36 / kg
0.08 kg
dried sweet potato snack 80g
€2,62
€32,75 / kg
0.48 kg
dried sweet potato snack 80g x 6
€15,23
€31,73 / kg
Save 36%
1.0 kg
Ryorishu (making sake)
€4,84 €7,56
0.4 kg
Hon Mirin 400ml
€9,07
€22,68 / l