Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!

Product collections

Show off all your product collections, or a curated selection, using this page

0.1 kg
0.1 kg
0.1 kg
0.1 kg
0.05 kg
0.1 kg
0.1 kg
0.1 kg
0.4 kg
0.04 kg
Katsuobushi (bonito flakes)
€8,98
€224,50 / kg
0.05 kg
0.34 kg
0.72 kg
asahi shuzo dassai 4()
€35,80
€49,72 / l
0.238 kg
0.12 kg
Kinako (Roasted Soybean Flour)
€4,24
€35,33 / kg
0.3 kg
Hot Cake Mix (Pancake Mix)
€5,84
€19,47 / kg
0.3 kg
0.2 kg
Soft Panko (Bread Crumbs)
€4,54
€22,70 / kg
Save 56%
0.15 kg
Goku Kotsubu
€2,42 €5,54
Save 45%
0.12 kg
New in
0.18 kg
Salmon Kasuzuke 2pc
€7,06
€39,22 / kg
New in
0.54 kg
0.1 kg
0.1 kg
0.18 kg
Ginger spread red
€2,11
€11,72 / kg
0.04 kg
1.5 kg
Sushi ginger white
€7,36
€4,91 / kg
1.5 kg
0.136 kg
0.046 kg
Pocky Almond Crush 46g
€4,44
€98,67 / kg
0.075 kg
Pocky Gokuboso 75.4g
€4,84
€105,22 / kg
0.1 kg
0.1 kg
0.1 kg
0.1 kg
0.01 kg
0.01 kg
0.01 kg