Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
0.1 kg
0.3 kg
0.1 kg
0.01 kg
0.01 kg
0.01 kg
0.018 kg
5 in stock
10.0 kg
Binchotan (white charcoal)
€78,50
€7,85 / kg
0.2 kg
0.2 kg
0.2 kg
0.18 kg
0.75 kg
0.75 kg
Sake Junmai Kara 750ml 14.5%
€15,00
€20,00 / l
2.5 kg
Nishiki Rice 2.5kg
€21,30
€8,52 / kg
1.0 kg
10.0 kg
Yume Nishiki Rice 10kg
€84,00
€8,40 / kg
0.03 kg
Kombu prepared filament Fujikko
€5,00
€178,57 / kg
0.026 kg
943 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm