Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
0.33 kg
Sapporo Beer 330ml Alc.4.7%
€1,70
€5,15 / l
0.03 kg
0.072 kg
0.028 kg
rice seasoning Tarako Furikake
€3,50
€140,00 / kg
0.048 kg
0.111 kg
Yakisoba Shio Karubi 111g
€6,00
€54,55 / kg
0.046 kg
Pocky Almond Crush 46g
€4,40
€97,78 / kg
0.055 kg
0.075 kg
Pocky Gokuboso 75.4g
€4,80
€104,35 / kg
0.072 kg
0.05 kg
0.75 kg
0.05 kg
Seasoned seaweed 10pcs.50g
€10,60
€212,00 / kg
0.7 kg
0.05 kg
curry paste Panang
€1,20
€24,00 / kg
0.075 kg
942 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm