Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
0.012 kg
0.25 kg
0.1 kg
0.1 kg
0.014 kg
0.023 kg
1.5 kg
Sushi ginger white
€7,36
€4,91 / kg
0.27 kg
Joshu udon
€4,24
€15,70 / kg
0.09 kg
0.1 kg
0.18 kg
0.01 kg
100 g
0.3 kg
Rice paper round 22cm 300g
€3,73
€12,43 / kg
0.08 kg
Echigo taruyaki sesame 86g
€4,33
€50,35 / kg
0.035 kg
0.12 kg
Jin Ramen Mild 120g
€2,02
€16,83 / kg
0.75 kg
946 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm