Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
0.12 kg
Save 38%
0.5 kg
0.15 kg
0.1 kg
0.28 kg
Green peas with wasabi
39,00 zł
139,29 zł / kg
0.18 kg
Rice cake mix
30,00 zł
166,67 zł / kg
0.015 kg
Seaweed Snack
16,00 zł
0.025 kg
0.69 kg
Udon noodles, seafood
36,00 zł
52,17 zł / kg
750 g
0.75 kg
0.238 kg
0.65 kg
0.036 kg
Pepero Almond 36g
12,00 zł
333,33 zł / kg
0.36 kg
Chamisul green grape 360ml 13%
28,00 zł
77,78 zł / l
0.028 kg
Roasted seaweed 20g
27,00 zł
964,29 zł / kg
0.12 kg
Jin Ramen Hot 120g
9,00 zł
75,00 zł / kg
0.12 kg
Jin Ramen Mild 120g
9,00 zł
75,00 zł / kg
0.13 kg
0.12 kg
Instant noodles, seafood, mild
10,00 zł
83,33 zł / kg
0.125 kg
Ansung Tangmyun 125g
9,00 zł
72,00 zł / kg
0.14 kg
68 g
942 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm