Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
0.5 kg
Yakisoba Sauce (Fried Noodle Sauce)
47,00 zł
94,00 zł / kg
0.125 kg
0.18 kg
Ginger spread red
10,00 zł
55,56 zł / kg
1.5 kg
1.5 kg
Sushi ginger white
33,00 zł
22,00 zł / kg
0.35 kg
0.7 kg
0.073 kg
0.1 kg
Gohandesuyo (Seasoned Seaweed)
40,00 zł
222,22 zł / kg
Save 16%
0.128 kg
0.022 kg
rice seasoning nori seaweed & wasabi
15,00 zł
750,00 zł / kg
0.031 kg
Rice seasoning Mazekomi Wakame Tarako
16,00 zł
551,72 zł / kg
0.031 kg
rice seasoning Mazekomi Wakame Bonito
16,00 zł
551,72 zł / kg
0.031 kg
0.031 kg
942 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm