Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
0.04 kg
Hondashi (bonito soup broth)
16,00 zł
400,00 zł / kg
23 g
23 g
23 g
0.07 kg
chicken broth (Gara Soup)
29,00 zł
414,29 zł / kg
0.13 kg
Gara Soup (Chicken Broth)
47,00 zł
361,54 zł / kg
0.1 kg
0.051 kg
0.096 kg
0.5 kg
0.05 kg
0.112 kg
0.28 kg
942 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm