Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
0.35 kg
0.5 kg
0.238 kg
Rice cake mix
€6,77
€37,61 / kg
0.18 kg
0.28 kg
Green peas with wasabi
€8,82
€31,50 / kg
0.5 kg
0.21 kg
0.005 kg
Sliced ​​chili pepper
€5,94
€1.188,00 / kg
134 g
Yukino Yado Salad 20 pieces
€7,48
€55,82 / kg
0.3 kg
0.42 kg
943 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm