Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
0.008 kg
0.09 kg
CALBEE PRAWN CRACKERS SPICY
€2,60
€28,89 / kg
0.058 kg
0.18 kg
0.124 kg
0.102 kg
0.045 kg
0.09 kg
CALBEE PRAWN CRACKERS BBQ
€2,60
€28,89 / kg
Rice cake mix
€6,77
€37,61 / kg
0.107 kg
0.107 kg
0.18 kg
0.14 kg
0.014 kg
154 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm