Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
0.08 kg
Echigo Taruyaki Soy Sauce 86g
33,00 kr
383,72 kr / kg
Save 41%
1.0 kg
2.5 kg
Nishiki Rice 2.5kg
163,00 kr
65,20 kr / kg
0.033 kg
Rice Seasoning Vegetables&Mentaiko
26,00 kr
838,71 kr / kg
Dorayaki with chestnut 1 piece
73,00 kr
211,59 kr / kg
0.075 kg
0.675 kg
0.06 kg
0.1 kg
0.13 kg
Gara Soup (Chicken Broth)
80,00 kr
615,38 kr / kg
0.2 kg
0.111 kg
Yakisoba Shio Karubi 111g
46,00 kr
418,18 kr / kg
0.25 kg
Save 55%
0.15 kg
Goku Kotsubu
19,00 kr 42,00 kr
0.5 kg
963 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm