Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
0.012 kg
0.25 kg
0.1 kg
0.1 kg
0.014 kg
0.023 kg
1.5 kg
Sushi ginger white
56,00 kr
37,33 kr / kg
0.27 kg
Joshu Udon
33,00 kr
122,22 kr / kg
0.09 kg
CALBEE PRAWN CRACKERS BLACK PEPPER
21,00 kr
233,33 kr / kg
0.1 kg
0.18 kg
0.01 kg
100 g
Jyusho Chaen No Sayama Green Tea
84,00 kr
840,00 kr / kg
0.04 kg
0.3 kg
rice paper round 22cm 300g
29,00 kr
96,67 kr / kg
0.08 kg
Echigo taruyaki sesame 86g
33,00 kr
383,72 kr / kg
0.035 kg
0.12 kg
Jin Ramen Mild 120g
16,00 kr
133,33 kr / kg
0.75 kg
946 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm