Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
0.051 kg
0.1 kg
Gohandesuyo (Seasoned Seaweed)
68,00 kr
377,78 kr / kg
240 g
0.328 kg
0.453 kg
0.05 kg
Chuka Aji (Chinese Soup Stock)
31,00 kr
620,00 kr / kg
0.033 kg
Rice Seasoning Vegetables&Sesame
26,00 kr
838,71 kr / kg
0.031 kg
(B)La Yu (sesame oil with chili)
37,00 kr
1.121,21 kr / l
1.0 kg
0.033 kg
0.5 kg
Save 10%
12.0 kg
Sapporo Beer Can 500ml Alc.4.8% set
330,00 kr 366,00 kr
27,50 kr / l
0.2 kg
Save 69%
144 g
Niigata Jikomi honnori salt 30 pieces
16,00 kr 51,00 kr
111,11 kr / kg
0.04 kg
963 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm