Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
0.022 kg
0.3 kg
0.072 kg
0.045 kg
rice seasoning Ume gomashio
16,00 zł
400,00 zł / kg
0.14 kg
1.0 kg
0.04 kg
134 g
Yukino Yado Salad 20 pieces
33,00 zł
246,27 zł / kg
1.0 kg
0.06 kg
Save 61%
0.075 kg
0.13 kg
Tianmian Sauce (Sweet Bean Sauce)
32,00 zł
246,15 zł / kg
0.185 kg
0.055 kg
0.01 kg
Ajigin (Desired Seaweed)
30,00 zł
1.764,71 zł / kg
0.3 kg
Save 55%
0.068 kg
0.03 kg
0.5 kg
963 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm