Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
0.5 kg
0.201 kg
0.018 kg
Jun Toro Kobukuro (Shredded Kelp)
22,00 zł
1.222,22 zł / kg
0.368 kg
0.172 kg
0.2 kg
Soft Panko (breadcrumbs)
21,00 zł
105,00 zł / kg
0.18 kg
0.05 kg
curry paste, green
6,00 zł
120,00 zł / kg
0.35 kg
Calpis Soda 350ml
17,00 zł
48,57 zł / l
0.28 kg
0.159 kg
0.2 kg
0.4 kg
Hon Mirin 400ml
41,00 zł
102,50 zł / l
946 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm