Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
0.028 kg
Roasted seaweed 20g
27,00 zł
964,29 zł / kg
0.75 kg
0.07 kg
1.5 kg
Sushi ginger white
33,00 zł
22,00 zł / kg
0.014 kg
0.023 kg
0.08 kg
Echigo taruyaki sesame 86g
20,00 zł
232,56 zł / kg
0.05 kg
Curry paste, Massaman
6,00 zł
120,00 zł / kg
0.022 kg
0.102 kg
0.05 kg
curry paste, yellow
6,00 zł
120,00 zł / kg
0.5 kg
0.125 kg
Ansung Tangmyun 125g
9,00 zł
72,00 zł / kg
Amakute Oishii Soy Sauce
32,00 zł
160,00 zł / l
0.25 kg
0.106 kg
0.32 kg
0.03 kg
0.04 kg
0.116 kg
0.238 kg
105 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm