Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
0.028 kg
Roasted seaweed 20g
27,00 zł
964,29 zł / kg
Save 34%
0.5 kg
0.1 kg
0.05 kg
0.073 kg
0.18 kg
Mochi, green tea
24,00 zł
133,33 zł / kg
0.08 kg
dried sweet potato snack 80g
12,00 zł
150,00 zł / kg
0.1 kg
0.055 kg
0.75 kg
0.112 kg
0.025 kg
Sushi Nori Seaweed 10pcs
29,00 zł
1.160,00 zł / kg
946 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm