Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
0.24 kg
0.06 kg
0.09 kg
0.14 kg
Cook Do Sweet and Sour Pork Seasoning
26,00 zł
185,71 zł / kg
0.4 kg
rice noodles
13,00 zł
0.18 kg
2.0 kg
0.18 kg
Mochi, Taro
24,00 zł
0.18 kg
Mochi, green tea
24,00 zł
133,33 zł / kg
0.2 kg
1.0 kg
10.0 kg
Yume Nishiki Rice 10kg
375,00 zł
37,50 zł / kg
5.0 kg
1.0 kg
2.5 kg
Nishiki Rice 2.5kg
95,00 zł
38,00 zł / kg
0.75 kg
Sake Junmai Kara 750ml 14.5%
67,00 zł
89,33 zł / l
0.75 kg
0.18 kg
0.307 kg
0.05 kg
curry paste, green
6,00 zł
120,00 zł / kg
0.05 kg
curry paste, yellow
6,00 zł
120,00 zł / kg
942 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm