Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
0.33 kg
Sapporo Beer 330ml Alc.4.7%
8,00 zł
24,24 zł / l
0.03 kg
0.072 kg
0.028 kg
rice seasoning Tarako Furikake
16,00 zł
640,00 zł / kg
0.048 kg
0.111 kg
Yakisoba Shio Karubi 111g
27,00 zł
245,45 zł / kg
0.159 kg
0.046 kg
Pocky Almond Crush 46g
20,00 zł
444,44 zł / kg
0.055 kg
0.075 kg
Pocky Gokuboso 75.4g
22,00 zł
478,26 zł / kg
0.072 kg
0.05 kg
0.75 kg
0.05 kg
Seasoned seaweed 10pcs.50g
48,00 zł
960,00 zł / kg
0.7 kg
Fujisan Whisky in Gift Box 700ml
304,00 zł
422,22 zł / l
0.05 kg
curry paste Panang
6,00 zł
120,00 zł / kg
0.075 kg
942 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm