Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
425 g
Chicken Ramen chicken flavor
95,00 zł
223,53 zł / kg
0.04 kg
0.08 kg
Echigo taruyaki sesame 86g
20,00 zł
232,56 zł / kg
134 g
Yukino Yado Salad 20 pieces
33,00 zł
246,27 zł / kg
0.032 kg
0.18 kg
0.18 kg
0.75 kg
Save 32%
1.0 kg
168 g
240 g
0.18 kg
Domyojiko (glutinous rice flour)
41,00 zł
227,78 zł / kg
942 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm