Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
0.2 kg
0.048 kg
0.12 kg
Kinako (roasted soybean flour)
33,00 kr
275,00 kr / kg
0.3 kg
rice paper round 22cm 300g
29,00 kr
96,67 kr / kg
0.05 kg
morels 50g
28,00 kr
0.3 kg
0.3 kg
Hot Cake Mix (Pancake Mix)
45,00 kr
150,00 kr / kg
0.05 kg
0.05 kg
0.04 kg
Katsuobushi Bonito Flakes 40g
68,00 kr
1.700,00 kr / kg
250 g
0.2 kg
0.04 kg
0.04 kg
0.04 kg
0.2 kg
Soft Panko (breadcrumbs)
35,00 kr
175,00 kr / kg
Save 35%
0.8 kg
Save 36%
1.0 kg
Ryorishu (making sake)
37,00 kr 58,00 kr
946 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm