Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
0.24 kg
0.06 kg
0.09 kg
0.14 kg
0.4 kg
0.18 kg
2.0 kg
0.18 kg
Mochi, Taro
40,00 kr
0.18 kg
Mochi, green tea
40,00 kr
222,22 kr / kg
0.2 kg
1.0 kg
10.0 kg
Yume Nishiki Rice 10kg
641,00 kr
64,10 kr / kg
5.0 kg
1.0 kg
2.5 kg
Nishiki Rice 2.5kg
163,00 kr
65,20 kr / kg
0.75 kg
Sake Junmai Kara 750ml 14.5%
115,00 kr
153,33 kr / l
0.75 kg
0.18 kg
0.307 kg
0.05 kg
curry paste, green
10,00 kr
200,00 kr / kg
0.05 kg
curry paste, yellow
10,00 kr
200,00 kr / kg
942 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm