Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

150€以上のご購入で自動で5%割引 / Automatic 5% discount for purchases over 150€!!
Save 5%
12.0 kg
Kirin Ichiban Shibori Beer (Can) Alc. 5.0% set
297,00 kr 313,00 kr
24,75 kr / l
0.2 kg
0.18 kg
0.228 kg
0.3 kg
0.3 kg
Sky Kite LL Apollo Kite (kite)
105,00 kr
350,00 kr / kg
0.72 kg
Asahi Shōu Dassai 4()
271,00 kr
376,39 kr / l
0.25 kg
0.4 kg
Hon Mirin 400ml
69,00 kr
172,50 kr / l
0.907 kg
Sticky rice
61,00 kr
67,25 kr / kg
34 results

DAE-YANG, ASIAN FOOD GmbH

Immermannstraße 21, 40210 Düsseldorf

Mon - Sat, 9am - 8pm